Raised This Month: $ Target: $400
 0% 

Dźwięki[Only for polish members]


Post New Thread Reply   
 
Thread Tools Display Modes
Author Message
Notorious
New Member
Join Date: Aug 2007
Old 08-07-2007 , 18:29   Dźwięki[Only for polish members]
Reply With Quote #1

Hej, wiem że jest tu dużo polaków którzy piszą pluginy.
Prosił bym o napisanie takiego samego plugina jak ma serwer
pn.servegame.org:27017
Chodzi mi o tego że zakładnicymówią np po rzuceniu flasha jak Cię oślepi to są głosy "O kurwa" "elo" "siemano"
Tutaj paczka z tymi głosami z serwera poland nosteam
Paczka z dźwiękami z POLAND NO-STEAM
http://rapidshare.com/files/47598059/voi.rar
Admin serwera, za 50zł nie chcę mi sprzedać tego pluginu, chcę 100zł za cały folder serwera addons, ja mu nie dam 100zł za folder addons bo potrzebuje tylko tego plugina.
Więc jeżeli chcecie i macie czas zróbcie go za free, a jeżeli chcecie PLN za zrobienie tego pluginu, to dam 50 zł za niego, przelew na konto bankowe.
PS : ten plugin jest chyba przerobiony"flashbanged" czy jakoś tak.

Last edited by Notorious; 08-07-2007 at 19:18.
Notorious is offline
Czarny Iwan
Senior Member
Join Date: Jun 2007
Location: Poland
Old 08-08-2007 , 06:51   Re: Dźwięki[Only for polish members]
Reply With Quote #2

Polish:
Proszę, użyj funcji SEARCH następnym razem. To nie jest takie trudne. Zobacz... wystarczy, że zrobiłem TAK i już znalazłem dwa pluginy, które traktują o głosach zakładników.
Hostage Voices v0.2
NervousHostages
A jeżeli te Ci się nie podobają, to módl się, żeby znalazł się ktoś, kto Ci pomoże.

English:
Please, use search function next time. It isn't to hard. Look... I've only done THIS and I've already found two plugins with hostage voices.
And if you don't like those, you better pray for someone who will help you.
__________________
Czarny Iwan is offline
stupok
Veteran Member
Join Date: Feb 2006
Old 08-08-2007 , 14:25   Re: Dźwięki[Only for polish members]
Reply With Quote #3

Wydaje mi sie ze to bardzo latwo napisac cos takiego, tylko nie rozumiem dokladnie o co ci chodzi.

Iwan mowi o hostages a ty mowisz o flashbangs...

EDIT: Ten plugin robi ze ten co jest slepy wydaje glosy "o kurwa" "elo", etc. Mysle ze to jest to co chciales.

Code:
#include <amxmodx> #define PLUGIN  "Flashbang Sounds" #define VERSION "1.0" #define AUTHOR  "stupok69" new const g_sounds[][] = {     "voi/elo.wav",     "voi/flashbanged2.wav",     "voi/okurwa.wav",     "voi/siema.wav",     "voi/siemano.wav" } //Thank you v3x for the flashbang event. public plugin_init() {     register_plugin(PLUGIN,VERSION,AUTHOR)     register_event("ScreenFade","FlashedEvent","be","4=255","5=255","6=255","7>199") } public plugin_precache() {     for(new i = 0; i < sizeof g_sounds; i++)     {         if(!precache_sound(g_sounds[i]))         {             log_amx("* Error: Could not precache (%s), plugin stopped.", g_sounds[i])             pause("ad")         }     } } public FlashedEvent(id) {     emit_sound(id, CHAN_VOICE, g_sounds[random_num(0, sizeof g_sounds - 1)], VOL_NORM, ATTN_NORM, 0, PITCH_NORM) }
__________________

Last edited by stupok; 08-08-2007 at 14:54.
stupok is offline
Czarny Iwan
Senior Member
Join Date: Jun 2007
Location: Poland
Old 08-08-2007 , 14:49   Re: Dźwięki[Only for polish members]
Reply With Quote #4

Quote:
Originally Posted by Notorious View Post
Chodzi mi o tego że zakładnicymówią np po rzuceniu flasha jak Cię oślepi to są głosy "O kurwa" "elo" "siemano"
Tym się kierowałem.
Wogóle ROFL jak ktoś Ci mówi "elo" albo "siemano" jak mu granat błyskowy wybuchnie pod nogami.

A jeżeli chodzi o krzyki od granatów błyskowych, to sam prosiłem o taki plugin TU, ale to chyba działa tylko na NIEzakładników.

Aha! Wtedy zapomniałem - w złym dziale napisałeś. Powinieneś poprosić o pomoc w dziale Plugins.
__________________
Czarny Iwan is offline
Voi
Veteran Member
Join Date: Sep 2006
Location: Gdansk, Poland
Old 08-09-2007 , 05:41   Re: Dźwięki[Only for polish members]
Reply With Quote #5

dalbym Ci za friko ten plugin gdybys sam nagral swoje dzwieki, wiem ze mam podniecajacy glos, ale...

__________________
Voi is offline
Reply



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -4. The time now is 17:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Theme made by Freecode